Wydarzenia

« Powrót


Data: 2017-10-07

Dynamic Best -Romania - list of participants -lista startowa

   70 osób potwierdziło start w najbliższym turnieju Dynamic Best of the East w Oradea. Sprawdź czy jesteś na liście.

 

 1. Karol Skowerski - Poland

   2. Michal Turkovski - Poland

   3. Bartosz Rozwadowski - Poland

   4. Tomasz Kaplan - Poland

   5. Ewa Bak - Poland

   6. Dawid Tonojan - Poland

   7. Mieszko Fortunski - Poland

   8. Jerzy Wasilewski - Poland

   9. Alexandru Tantaru - Rep. Moldova

10. Iurie Betivu - Rep. Moldova

11. Dumitru Florea - Rep Moldova

12. Dan Ursu - Rep. Moldova

13. Evghenii Iliasenco - Rep. Moldova

14. Calvin Washburn - Czech Republic

15. Tomas Onderek - Czech Republic

16. Marek Hajdovsky - Czech Republic

17. David Zalman - Czech Republic

18. Petr Brancuski - Czech Republic

19. Filip Lebduska - Czech Republic

20. Petr UJrban - Czech Republic

21. Jarda Horenovski - Czech Republic

22. Oliver Szolnoki - Hungary

23. Roland Kun - Hungary

24. Richard Csabalik - Hungary

25. Enrik Tenk - Slovakia - junior

26.  Daniel Todorov -Bulgaria

27. Filip Divlev -Bulgaria

28. Jordan Ivanov -Bulgaria

29. Mario Vulchev  Bulgaria

30. Monika Zabek -Poland

31. Olah Gabor - Carei

32. Precup Alin - Zalau

33. Galgau Daniel - Zalau

34. Marinca Traian - Satu Mare

35. Rusu Ioan - Satu Mare

36. Ardelean Cosmin - Satu Mare

37. Erik Ludesher - Satu Mare

38. Surdea Cristian - Timisoara

39. Gale Daniel - Timisoara

40. Spataru Razvan - Timisoara

41. Descultu Alexandru - Timisoara

42. Kerco Zoltan - Arad

43. Roland Zaharie - Arad

44. Gergely Francisc - Carei

45. Levente Joseph - Oradea

46. Snausz Marc - Oradea - junior

47. Ladanyi Ioan - Lugoj

48. Trif Alexandru Claudiu - Bistrita Nasaud

49. Marica Paul - Bistrita Nasaud

50. Gandac Ciprian - Baia Mare

51. Rusu Sergiu - Cluj

52. Blaga Alexandru - Cluj

53. Todea Alexandru - Cluj

54. Antal Adrian - Cluj

55. Suciu Adrian - Cluj

56. Morutan Adrian - Cluj

57. Flore Vlad - Cluj

58. Ciucas Cristian - Cluj

59. Cotescu Alexandru - Bucuresti

60. Bargaoanu Catalin - Bucurest 

61. Balasica Cristian - Bucuresti

62. Berendea Nicolae - Bucuresti

63. Verschatse Clement - Bucuresti - junior

64. Gosa Gabriel - Bucuresti

65. Maican Raul - Bucuresti

66. Antohi Razvan - Bucuresti

67. Alicus Alexandru - Bucuresti

68.  Kulcear Bella - Tg. Mures

69. Laza Calin - Oradea 

 

70. Gheorghiu Mihaela – Brasov





» Powrót «