Wydarzenia

« Powrót


Data: 2018-01-09

Lista uczestników pierwszego turnieju Grand Prix Polski - Siedlce 2018.

   Mamy już pierwsze zgłoszenia zawodników na zawody w klubie Champion w Siedlcach. Prosimy o przysyłanie zgłoszeń z podaniem przynależności klubowej. Lista.....

Lista uczestników zawodów

Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR – Siedlce 2018

1.       Karoil Skowerski – Nosan Kielce,

2.       Bartosz Rozwadowski – Nosan Kielce,

3.       Tomasz Kapłan – Nosan Kielce,

4.       Mariusz Skoneczny – Duet Lipiński Dachy Tomaszów Maz.

5.       Wojciech Banek - MUKS IKS Tarnów,

6.       Rafała Arkusińskiego– Duet Lipiński Dachy Tomaszów Maz.

7.       Krzysztof Olejnik-Joker Tomaszów Maz.

8.       Krzysztof Majkowski -  Semafor Warszawa

9.       Adam Stankiewicz - Hades Poznań

10.   Szymon Duda - Zakręcona Bila Poznań

11.   Ryan Vanderley – Ringer Płock,

12.    Krzysztof Lasota – BCB MOSiR Kętrzyn

13.   Grzegorz Lasota – BCB MOSiR Kętrzyn

14.   Kamil Suszczyński – BCB MOSiR Kętrzyn

15.   Dawid Tonojan – BCB MOSiR Kętrzyn

16.   Dymitr Łyczko – BCB MOSiR Kętrzyn

17.   Szymon Kural - YMCA - TCF HuB  Kraków

18.   Marcin Smolich – Hades Poznań,

19.  Piotr Likowski - Hades Falqoun Poznań

20.   Michał Urbański- Ringer Płock,

21.    Arkadiusz Giernalczyk  - Kalisz

22.   Cezary Jarosz- Kalisz

23.   Marcin Gościmski – Warszawa,

24.   Krystian Tanasiewicz-Reslogistic Trójkąt Rzeszów

25.   Piotr Bujny-Ósemka Rzeszów

26.   Maciej Witkowski. Hulakula Warszawa

27.   Maciej Krasuski – Champion Siedlce,

28.   Michał Koć – Champion Siedlce,

29.   Paweł Sobolewski – Prostki,

30.   Andrzej Winogradow – Green Club Gdańsk

31.   Paweł Boguszewski – Green Club Gdańsk,

32.   Marek Wideński – Champion Siedlce

33.   Mikołaj Terlikowski- Champion Siedlce

34.   Hubert Dziudzik – Champion Siedlce

35.   Sylwester Prekurat – Champion Siedlce

36.   Tomasz Wyrozębski – Champion Siedlce

37.   Łukasz Fałdowski –Champion Siedlce

38.   Michał Potysz – Akademia Bilardowa Rokietnica

39.   Arkadiusz Brzękowski – Akademia Bilardowa Rokietnica ,

40.   Artur Zasztowt – Hulakula Warszawa

41.   Tomasz Hanaj – Hulakula Warszawa

42.   Wojciech Kaźmierczak - Amnezja Kalisz

43.   Arkadiusz  Jakubiak  - Hulakula Warszawa

44.   Wojciech Gosk – Bila Tarnów,

45.   Mateusz Grodecki – Farum Atelier Warszawa

46.   Zdzisław Guzewicz - Ełk

47.   Maciej Życiński – I do slubu.pl, TVSports Kielce,

48.   Karol Zielenkiewicz – LP Metal Fach Sokółka

49.   Sebastian Batkowski – LP Metal Fach Sokółka

50.   Dominik Zając – LP Metal Fach Sokółka

51.   Mateusz Marzec – LP Metal Fach Sokółka

52.   Krystian Piekarski – LP Metal Fach Sokółka

53.   Konrad Piekarski – LP Metal Fach Sokółka

54.   Piotr Kotowski TCF HuB Kraków,

55.   Andrzej Guzanowski – Wołomin,

56.   Dominik Jastrząb – UKS Fair Play Jaworzno,

57.    Sambor Stachowiak– UKS Fair Play Jaworzno,

58.    Paweł Grzanka– UKS Fair Play Jaworzno,

59.   Piotr Polis – Frame Łódź,

60.   Mateusz Zdziech  - Frame Łódź                                                                       

61.   Dawid Gliński – Frame Łódź

62.   Tomasz Malinowski – Frame Łódź

63.   Oskar Jamorski-  Snikers Rekoraj

64.   Michał Czajkowski – Elida Białystok,

65.   Mariusz Stefański – Green Club Gdańsk

66.   Łukasz Korsak- Green Club Gdańsk,

67.   Hubert Łopotko – Savicki Opole,

68.   Wojciech Chęciński -  UKS Joker Tomaszów Maz.

69.   Marek Kłusowski- Suwałki,

 

70.   Jan Wierzchowski Bilardo Dekada.

 









» Powrót «