Wydarzenia

« Powrót


Data: 2018-05-08

Lista uczestników POL TOUR w Dębicy - 20 lat klubu PINO !!!

   W 20 rocznicę istnienia klub Pino w Dębicy zaprasza na zawody Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR . Zagramy w odmianę 9-bil, a mecze ruszają 19 maja. 20 maja poznamy zwycięzcę. Zapisy na email:mak@makmarketing.pl . Sprawdź czy jesteś na liś

1.1.   1.       Karol Skowerski – Nosan Kielce,

 

2.       Tomasz Kapłan – Nosan Kielce,

3.       Piotr Likowski - Zakręcona bila Poznań,

4.       Wojciech Banek – MUKS IKS Tarnów,

5.       Krystian Tanasiewicz – Trójkąt Rzeszów,

6.       Wojciech Gosk– Trójkąt Rzeszów,

7.       Tomasz Sadlik – Trójkąt Rzeszów,

8.       Szymon Sadlik – Trójkąt Rzeszów,

9.       Jacek Bieszczad – Dębica,

10.   Mieszko Fortuński- ERG Bierun Folie

11.   Sylwia Ząbek- Pino Dębica,

12.   Winogradow Andrzej – Green Club Gdańsk,

13.   Boguszewski Paweł– Green Club Gdańsk,

14.   Stefański Mariusz – MOSiR Kętrzyn,

15.   Korsak Łukasz – Green Club Gdańsk,

16.  Maciej Witkowski - Hulakula Warszawa

17.   Krystian Niebieszczański – TCF Hub Centrum – Kraków,

18.   Szymon Kural -  TCF Hub Centrum – Kraków,

19.   Sebastian Hołówko – Trójkąt Rzeszów,

20.   Mikołaj Ząbecki – UKS 13 Joker Tomaszów Maz.

21.   Wojciech Chęciński – UKS 13 Joker Tomaszów Maz.

22.   Andrzej Baliś– TCF Hub Centrum – Kraków,

23.   Piotr Kotowski – TCF Hub Centrum – Kraków,

24.   Jacek Pańczak – Ósemka Rzeszów,

25.   Adam Wisz – Ósemka Rzeszów,

26.   Konrad Juszczyszyn – ERG Folie Bieruń,

27.   Mariusz Skoneczny – Duet Lipiński Dachy Tomaszów Maz.

28.   Piotr Ostrowski  – Duet Lipiński Dachy Tomaszów Maz.

29.   Kamil Sząszor - Arkadia Tczew,

30.   Michał Potysz – Akademia Bilardowa Rokietnica,

31.    Arkadiusz Brzękowski– Akademia Bilardowa Rokietnica,

32.   Adam Stankiewicz– Akademia Bilardowa Rokietnica,

33.   Konrad Piekarski  - LP Metal Fach Sokółka

34.   Krystian Piekarski - LP Metal Fach Sokółka

35.   Karol Zielenkiewicz - LP Metal Fach Sokółka

36.   Dominik Zając - LP Metal Fach Sokółka

37.   Sebastian Batkowski - LP Metal Fach Sokółka

38.   Michał Turkowski – Nosan Kielce,

39.   Dominik Jastrząb – UKS Fair Play Jaworzno

40.   Sambor Stachowiak – UKS Fair Play Jaworzno

41.   Filip Kołtowski– UKS Fair Play Jaworzno,

42.   Oskar Jamorski – UKS Snikers Rękoraj,

43.   Michał Szczakuła- Bila Tarnów,

44.   Szymon Galas- Bila Tarnów,

45.   Krzysztof Majkowski - Warszawa

46.   Andrzej Guzanowski- Wola Rasztowska

47.   Mateusz Zdziech – Frame Łódź

48.   Piotr Polis –Frame Łódź

49.   Dawid Glinski- Frame Łódź

50.   Jarek Chruściel - Frame Łódź

51.   Tomek Malinowski - Frame Łódź

52.   Tomasz Błażej - Bila Tarnów,

53.   Szymon Błażej - TCF HUB Kraków

54.   Paweł Grzanka – UKS Fair Play Jaworzno,

55.   Monika Ząbek - DSB Tiande Lubin,

56.   Arkadiusz Jakubiak -  Hulakula Warszawa.

57. Artur Zasztowt - Hulakula Warszawa, 

 





» Powrót «