Wydarzenia

« Powrót


Data: 2018-08-07

Lista na POL TOUR w Gdańsku

   Zakończyliśmy rejestrację zawodników na zawody Grand Prix Polski. Po raz 17. gospodarzem imprezy będzie Gdańsk !!! Sprawdź czy jesteś na liście.

Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR zaprasza do Green Club w dniach 1-2 września.  Pożegnanie wakacji spędzimy razem grając w 8-bil.  

Lista -Gdańsk 

1. Piotr Likowski - Zakręcona Bila Poznań, 

2. Szymon Kural - TCF HUB Kraków, 

3. Konrad Juszczyszyn - ERG Folie Bieruń, 

4. Arkadiusz Jakubiak - Hulakula Warszawa, 

5. Wojciech Gosk - Trójkąt Rzeszów,  

6. Krzysztof Lasota BCB MOSiR Kętrzyn,

7. Grzegorz Lasota - BCB MOSiR Kętrzyn, 

8. Kamil Suszczyński - BCB MOSiR Kętrzyn, 

9. Dawid Tonojan - BCB MOSiR Kętrzyn, 

10. Robert Lech - Green Club Gdańsk, 

11. Krzysztof Wodecki - Green Club Gdańsk, 

12. Grzegorz Jurek - Green Club Gdańsk, 

13. Krzysztof Majkowski - Warszawa,

14. Andrzej Guzanowski - Wola Rasztowska, 

15. Rafał Arkusiński - Duet Tomaszów Mazowiecki, 

16. Michał Urbański - UKS 13 Joker Tomaszów Maz. 

17.  Tomasz Krysztofik - Green Club Gdańsk, 

18. Mariusz Skoneczny - Duet Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki

19. Piotr Ostrowski - Duet Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki, 

20.  Wojciech Banek - IKS Tarnów, 

21. Mieszko Fortuński - ERG Folie Bieruń, 

22. Tomasz Kapłan - Nosan Kielce  

23. Michał Turkowski - Nosan Kielce,

24. Bartosz Rozwadowski - Nosan Kielce. 

25. Łukasz Korsak - Green Club Gdańsk, 

26. Patryk Statkiewicz - HG Solution Gdynia,   

27. Oskar Jamorski - UKS Snikers Rękoraj, 

28. Mateusz Kur - Green Club Gdańsk,  

29. Jacek Tucholski - Kołobrzeg, 

30. Wojciech Tucholski - Kołobrzeg,

31. Kamil Sząszor - Arkadia Tczew,

32. Kacper Konkel - Arkadia Tczew, 

33. Sandra Aftka - Arkadia Tczew, 

34. Cezary Antczak - Arkadia II Tczew, 

35. Dominik Zając - LP Metal Fach Sokółka

36. Sebastian Batkowski -  LP Metal Fach Sokółka

37. Mateusz Zdziech - Frame Łódź, 

38. Piotr Polis  - Frame Łódź, 

39. Dawid Gliński - Frame Łódź, 

40. Jarosław Chruściel- Frame Łódź, 

41. Tomasz Malinowski  - Frame Łódź, 

42. Piotr Kotowski -TCF HUB Kraków, 

43. Kosiński Grzegorz - Białystok,  

44. Maciej Witkowski - Hulakula Warszawa, 

45. Tomasz Walczak - Ósemka Kołobrzeg

46. Marcin Morawski - Ósemka Kołobrzeg, 

47. Wojciech Chęciński - UKS 13 Joker Tomaszów Maz., 

48. Mikołaj Ząbecki -  UKS 13 Joker Tomaszów Maz., 

49. Michał Gajewski - 8 Bila Gdynia, 

50. Mateusz Śniegocki - Konsalnet Warszawa, 

51. Łukasz Guzowski - Bojno, 

52. Adam Stankiewicz - Akademia Bilardowa Rokietnica ,

53. Krzysztof Polaszek - Wejherowo,

54. Damian Ejmont - BCB MOSiR Kętrzyn, 

55. Bartosz Rycerz - BCB MOSiR Kętrzyn, 

56. Mariusz Stefański - - BCB MOSiR Kętrzyn, 

57. Marek Kłusowski - - BCB MOSiR Kętrzyn, 

58. Norbert Żelasko - HG Solution Gdynia,   

59. Paweł Boguszewski - Green Club Gdańsk, 

60. Andrzej Winogradow - Green Club Gdańsk, 

61. Kamil Spicha - Green Club Gdańsk, 

62. Michał Potysz - Akademia Bilardowa Rokietnica, 

63.  Nikodem Jankowiak - Akademia Bilardowa Rokietnica, 

64. Arkadiusz Brzękowski - Akademia Bilardowa Rokietnica, 

65. Artur Zasztowt - Hulakula Warszawa, 

66. Robert Krawiec - Gdańsk, 

67. Michał Dłubek - Players Billiard Club Gdynia, 

68. Aleksander Jędrzejewski  - Players Billiard Club Gdynia, 

69. Marcin Świgoń - Green Club Gdańsk,  

70. Andrzej Pakuła - HG Solution Gdynia. 

71. Michał Muklewicz - Green Club Gdańsk,  

72. Dawid Brzeziński - Green Club Gdańsk. 

73. Grzegorz Ulewicz - SKB Mragowo , 

74. Krystian Kosik - SKB Mragowo, 

75. Tomasz Kulik - SKB Mrągowo. 

 

 

 

 

 





Uczestnicy turnieju w Gdańsku w 2017



» Powrót «